Sezona 2017/18

Do Kladna za kulturou

Do Kladna za kulturou

Plán zní jasně. Na poslední výjezd busem. Chvílemi to vypadá na nečekané, že by z Jihlavy odjely autobusy dva. Nakonec se nedaří. Tedy dva busy z Jihlavy jedou, ale druhý pod hlavičkou spolku fanoušků. Na třetí hodinu je domluven odjezd na poslední, dlouho plánovaný, výjezd do Kladna. Barva výjezdu je žlutá a zde musím jihlavské pochválit, celkem se daří většinu sladit do stejného trikotu, či alespoň barvy.

Výjezd do Mladé Boleslavi

Výjezd do Mladé Boleslavi

Výjezd do Bolky se začíná řešit den, dva před zápasem, a tak je zcela jasné, že do matky škodovek nevyrazí desítky černomikinářů, ale budeme se muset opřít do fanatismu se spolkem a ostatními fanoušky, abychom urvali nejlépe tři body.

My jsme Brno a v security je nas plno !

My jsme Brno a v security je nas plno !

Na druhý svátek vánoční nám vychází výjezd do Brna. K velkému údivu se skládá JEN jedno auto. Jestli za to mohli peripetie posledního vzájemného zápasu, nebo návštěvy babiček a s tím spojená plná břicha, která zabránila zvednutí se od stolu a vyražení na tento zajímavý zápas? Kdo ví? Špilas je hned za kopci UDH, a tak je cesta krátká a poklidná. Na dálnici potkáváme plný autobus spolku, ale i tak je nám jasné, že z fandění nic moc nebude.

Návštěva tWerk arény aneb tepláková výprava

Návštěva tWerk arény aneb tepláková výprava

Po neúspěchu jet s partou Duklafans do Plzně, se mi nyní naskytla příležitost vyrazit s tímto uskupením do Třince. Mladá genereace fandů si opravdu umí spestřit své výjezdy a je mi nakázano vzít si tepláky nebo jinak vlak mi jede v 6:05 s přestupem v Olomouci. Historie říká, že lidé co odjeli vlakem do Polska... moc se jich nevrátilo, ale tepláky nejsou problém. Vlastně je mám na sobě už večer v šenku před odjezdem.

Boleslav u Havlíčkova Brodu

Boleslav u Havlíčkova Brodu

Vykročili jsme z první čtvrtiny extraligové části a tudíž nás další los zavlál do Mladé Boleslavi, neboli za posluhovači Rebelů, takzvaných Brodských debilů.  Je uterý 17.10. a my se během rána domlouváme na dnešní tah na škodovku (bez škodovky). Čas vhození buly je na 17:30, ale my už od rána víme, že druhá třetina to jistí! Holt časy, kdy většina z nás hodila ve tři odpoledne batoh do kouta a šla za zábavou, jsou pro nás už celkem dlouhou dobu passé. A tak se nám podaří nabrat naší poslední členku vozu něco kolem 15:50 a vyrazit si to přes debily až do Bolky! Jediné fandící náčiní co vezeme je jedna z mávaček, které se stále prodávají a vlajka skupiny, i když máme obavy, abychom se o vlajku nemuseli přetahovat jako minulý pátek v utkání proti Hradci.

Výjezd do Plech-arény

Už v Pátek 13.10. se diskutovalo, že bychom mohli vyjet do Olomouce podpořit naše borce, ale nevěnovala se tomu velká pozornost byl teprve pátek.

PoÚtStČtSoNe
                                          

Celorepublikové choreo

Pochod fanoušků

Aktuální stav Choreofondu ke dni 20.1.2017

Po nákupu materiálu před play off a po vybírání v prvním zápase proti Frýdku Místku (krásných 8504 Kč, 3 eura a 50 centů) je stav aktuální stav choreofondu rovných 13364 Kč!

Děkujeme všem kteří přispívají v jakékoliv formě!

Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím