razdva web

Sezona 2017/18

Výjezd Chomoutov

Výjezd Chomoutov

Odjezd byl naplánován na 14:30. Přijíždíme k posilce a posíláme členku naší posádky pro ty dva co mají jet s námi, uběhlo 5 minut

První extraligový výjezd do Prahy! Všichni ve žlutém!

První extraligový výjezd do Prahy! Všichni ve žlutém!

Nastal DEN D na který jsme čekali neskutečně dlouhou dobu!! Něco kolem desáté hodiny se scházíme tzv. doma, kde okusíme pivko nebo dvě, na naší oblíbené Posilce. Vyzvednou se poslední potřebné věci ze skladu a už si to mažeme směr Růžek, kde je na 11hod. domluvený sraz pro všechny účastníky dnešního EXTRALIGOVÉHO výjezdu.

HC Koupila to Brno

HC Koupila to Brno

Je 17.8. a nás čeká druhý venkovní výjezd. Ještě něco kolem půl čtvrté děláme poslední úpravy na našem pekelném stroji, který nás dnes poveze do města malého jménem Brno. Dostaneme malé bonusy k vozu. Jsou to 3 kanystry vody, abysme po cestě mohli doplnit chladič :) V půl páté začínáme tlačit očima čas, když míjíme poslední semafor v té naší JIHLAVĚ!

PoÚtStČtSoNe
                                          

Pochod fanoušků

Aktuální stav Choreofondu ke dni 20.1.2017

Po nákupu materiálu před play off a po vybírání v prvním zápase proti Frýdku Místku (krásných 8504 Kč, 3 eura a 50 centů) je stav aktuální stav choreofondu rovných 13364 Kč!

Děkujeme všem kteří přispívají v jakékoliv formě!

Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím