Sezona 2010/11

Play off Chomutov

Play off Chomutov

Již dlouho před výjezdem na semifinále do Chomutova jsme tušili, že cesta bude zajimavá. Cesta je totiž dlouhá, Chomutov je totiž daleko, a když je něco daleko, tak to znamená, že strávíme více času v autobusu….

Výjezd do Hradce, 5.2.2011

Výjezd do Hradce, 5.2.2011

Na sympatický výjezd do Hradce se vždy nejvíce těší naši chrudimáci. A po
zprávě, že domácí fans budou utkání bojkotovat, se těšili i ostatní fans nejslavnějšího klubu široko daleko:). A vzhledem k formě se těšili i naši hráči.


Výjezd do Znojma, 2.2 2011

Výjezd do Znojma, 2.2 2011

Po těžkých zápasech s vedoucími celky naší ligy čekal Duklu papírově lehčí
soupeř. Znojemské okurky. Ale bohužel tentokrát nám nechutnali.

Výjezd do Berouna

Výjezd do Berouna

Za nejlepším dýdžejem ČP ligy jela už Dukla v lepším rozpoložení. Vracející se
forma dávala našim chlapcům naději na bodový zisk a nám naopak chuť k výjezdu a tam k pivu.

Výjezd do Brodu 29.12.2010

Výjezd do Brodu 29.12.2010

Do nejkrásnějšího města Evropy, do města, které má asi 10 věcí na seznamu UNESCO a další čekají, do města, které jediné v České Republice má moře, do města, které jediné v Evropě má hory vyšší než 7000 metrů, do města, kde žije ředitel zeměkoule Žák, do města, kde žije zakladatel hokejové etiky, slušnosti a dobrých mravů, mistr Novák, do města s nejlepšími a nejvěrnějšími fanoušky na světě, kteří vždy dokážou vytvořit nejbouřlivější atmosféru na světě, nejela naše Dukla v nejlepším rozpoložení. Krize je krize, u nás už bohužel přetrvává dlouhou dobu, a furt ne a ne skončit.

Výjezd do Tábora 27.11.2010

Výjezd do Tábora 27.11.2010

Do Tábora bojovat jela Dukla v trošku upadající formě. Narozdíl do formy fanoušků, která hlavně na venkovních zápasech stoupá:))). Zejména u některých nejmenovaných jedinců:))). Pohled na tabulku je stále skvělý, sobota ideální pro věnování trocha času Dukle.

PoÚtStČtSoNe
                                          

Celorepublikové choreo

Pochod fanoušků

Aktuální stav Choreofondu ke dni 20.1.2017

Po nákupu materiálu před play off a po vybírání v prvním zápase proti Frýdku Místku (krásných 8504 Kč, 3 eura a 50 centů) je stav aktuální stav choreofondu rovných 13364 Kč!

Děkujeme všem kteří přispívají v jakékoliv formě!

Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím