Sezona 2013/14

Páté semifinále s hořkým koncem aneb poslední výjezd sezóny

Páté semifinále s hořkým koncem aneb poslední výjezd sezóny

Pokračování semifinále pro nás opět připadá na všední den, ale i tak podle průzkumu pozoruji, že se nás do Olomouce vypraví více než dost. Sobotní výhra nasvědčovala tomu, že smolné chvilky v celé sérii by mohly být u konce a my tak mohli urvat další vítězství v náš prospěch.

Výjezd Dukla – Olomouc 15.3.2014 Fans Olešenka & Polnička

Výjezd Dukla – Olomouc 15.3.2014 Fans Olešenka & Polnička

Tentokrát tu pro Vás máme netradiční report na domácí utkání Dukly v podání od příznivců z Olešenky, Polničky a okolí. Je skvělé, že Dukla táhne lidi i z okolí a Ti určitě svými hlasivkami pomohli k výborné páteční a sobotní atmosféře na HZS. Organizátorům tohoto výjezdu patří určitě velká poklona jejich směrem. A nyní k jejich zážitkům.

Semifinále odstartovalo  - Hurá na Holomóc.

Semifinále odstartovalo - Hurá na Holomóc.

Po nekonečném desetidenním pustu a netrpělivého čekání na soupeře, nadešel další zápas naší milované Dukly. Litoměřice i Benátky neměli co ztratit a tak jasné favority dovedli slušně potrápit. Nás ostatní tak nechávali v nejistotě, s kým že to naši borci semifinále sehrají. Úlohu favorita však nakonec oba celky splnili a tak náš zrak směřoval na Hanou.

JIHLAVO! Jsme v semifinále a Havířov na dovolené!

JIHLAVO! Jsme v semifinále a Havířov na dovolené!

Úkol dne zněl jasně - Žádné další utkání s Havířovem navíc! Od házenkářů víme, jak si opravdu užít pobyt u hranic s Polskem a to dosyta. My ostatní neuvolnění ze zaměstnání, škol či rodinných důvodů jsme alespoň naplánovali výjezd na čtvrtek. Ze středečního čtení komentářů k utkání z onlajnů, které vůbec ale VŮBEC nebyly zaujaté jedním směrem…

7 statečných házenkářů aneb třetí zápas v Havířově

7 statečných házenkářů aneb třetí zápas v Havířově

A je to tady, první kolo play off! Na tohle jsme čekali celou sezonu! Dostali jsme Panthery Havířov, je ten název správně že…?! Po domácích výhrách se Dukla ujala vedení 2:0 na zápasy a nyní nás čekal výjezd k pantherům (které prý pustili ze ZOO), kde chceme ukončit sérii.

Čtvrtfinále doma - Havířovská zvěř úspěšně ochočena!

Čtvrtfinále doma - Havířovská zvěř úspěšně ochočena!

Nebývá u nás zvykem, že by se k domácímu zápasu psal nějaký report, nebo článek, ale během play-off asi uděláme výjimku. Přeci jenom pro nás je to vrchol sezóny a je to část soutěže, na kterou se každý hokejový fanoušek těší.

1235>>
PoÚtStČtSoNe
                                          

Celorepublikové choreo

Pochod fanoušků

Aktuální stav Choreofondu ke dni 20.1.2017

Po nákupu materiálu před play off a po vybírání v prvním zápase proti Frýdku Místku (krásných 8504 Kč, 3 eura a 50 centů) je stav aktuální stav choreofondu rovných 13364 Kč!

Děkujeme všem kteří přispívají v jakékoliv formě!

Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím