Boleslav u Havlíčkova Brodu

Boleslav u Havlíčkova Brodu

Vykročili jsme z první čtvrtiny extraligové části a tudíž nás další los zavlál do Mladé Boleslavi, neboli za posluhovači Rebelů, takzvaných Brodských debilů.  Je uterý 17.10. a my se během rána domlouváme na dnešní tah na škodovku (bez škodovky). Čas vhození buly je na 17:30, ale my už od rána víme, že druhá třetina to jistí! Holt časy, kdy většina z nás hodila ve tři odpoledne batoh do kouta a šla za zábavou, jsou pro nás už celkem dlouhou dobu passé. A tak se nám podaří nabrat naší poslední členku vozu něco kolem 15:50 a vyrazit si to přes debily až do Bolky! Jediné fandící náčiní co vezeme je jedna z mávaček, které se stále prodávají a vlajka skupiny, i když máme obavy, abychom se o vlajku nemuseli přetahovat jako minulý pátek v utkání proti Hradci.

Výjezd do Plech-arény

Už v Pátek 13.10. se diskutovalo, že bychom mohli vyjet do Olomouce podpořit naše borce, ale nevěnovala se tomu velká pozornost byl teprve pátek.

Výjezd do Plzně

Výjezd do Plzně

Po dlouhé odmlce jsem se rozhodl vyrazit na výjezd. Po všech těch Kadaních, Píscích, Benátkách, Mostech a dalších destinacích, kdy máte pocit, že si kupujete jednosměrnou jízdenku a kdoví jestli se vůbec vrátíte nebo ne? Hodil jsem do placu, kdo by vyrazil do Plzně. Má víra, že když je extraliga a velké město, že se bude jezdit... opět upadla, jak vznikla. Věděl jsem, že se nebude jednat o megalomanskou akci Spolku a že se nevypraví 5 autobusů.

Výjezd do Brna, aneb nejsme žádní otloukánci !

Výjezd do Brna, aneb nejsme žádní otloukánci !

Výjezd do Brna, aneb nejsme žádní otloukánci !
V neděli 24.9. je na řadě výjezd na Kometu do Brna. Již dlouhé týdny očekávaný zápas, který bude mít něco do sebe. Během přípravných utkání tratí šálky oba kluby a tak je zcela jasné, že s Brňáky kamarádi nebudeme. :)

HC Pyžamo Pardubice ,aneb i tajnej fízl může být kámoš !

HC Pyžamo Pardubice ,aneb i tajnej fízl může být kámoš !

Den před zápasem naše skupinka z DuklaFans čítá 6 lidí, co by rádo vyrazilo na perník. Dodávka dnes není k dispozici a tak nezbývá ,než nahecovat lidi do druhého vozu. Otázka několika minut a už i druhé auto se nám podaří naplnit.

Výjezd Chomoutov

Výjezd Chomoutov

Odjezd byl naplánován na 14:30. Přijíždíme k posilce a posíláme členku naší posádky pro ty dva co mají jet s námi, uběhlo 5 minut

PoÚtStČtSoNe
                                          

Celorepublikové choreo

Pochod fanoušků

Aktuální stav Choreofondu ke dni 20.1.2017

Po nákupu materiálu před play off a po vybírání v prvním zápase proti Frýdku Místku (krásných 8504 Kč, 3 eura a 50 centů) je stav aktuální stav choreofondu rovných 13364 Kč!

Děkujeme všem kteří přispívají v jakékoliv formě!

Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím