Mise vyloupit Benátky splněna - 18.1.2014

Výprava na „nejteplejší“ stadion v celé lize aneb hurá do Benátek! Po debaklu s Havířovem jsme si museli napravit reputaci. S tímto mottem jsme jeli na sobotní výjezd. Cesta tam alespoň v našem autě probíhala zvesela.Hned od začátku bylo k slyšení proslavené Učitelovo CD s těmi nejlepšími hity. Nechyběl Kája Gott ani Zagorka. Také trošku k dobré náladě přispěli dámy. Neustále se opakující dotaz „Už tam budém?“ či „Jé, hele benzina, zastav!“ pěkně cloumalo s naším šoférem, dovoluji si říct, že poznámka „Škoda, že tu nikde nemám tlačítko, které když by se zmáčklo, tak by ty sedadla vyletěla okamžitě do vzduchu“, byla na místě. Když už jsme konečně někde zastavili,  Pajucha zažil příjemnou chvilku, dotaz „18 bylo?“ vždycky potěší. 

Do Benátek jsme dorazili s předstihem zhruba čtyřiceti minut, proto naše další stanoviště byla hospůdka pod zimáčkem. Celkem mě překvapilo, kolik Dukláků mělo stejný nápad jako my, kolem 30 žíznivých hlav se shromáždilo pěkně v teplíčku ještě před tím, než se vhodilo úvodní buly.  Celkem se nás v benátském stadioně sešlo přes 80 kousků, parádní číslo! V Benclích není moc dobrá akustika, celkem malý zimák, o zimě radši ani nemluvit. Stačí jeden buben domácích k tomu, aby člověk neslyšel vlastního slova. Ale protože MY jsme DUKLÁCI, tak naše hrdla nezůstávala pozadu, snaha byla určitě veliká podpořit ty naše kluky jihlavský k dobrému výkonu na ledě.

V 6. minutě už jsme mohli zvedat šály nad hlavy a řvát „Už je tam“. Autorem po krásné akci byl Mikeš. V této třetině byl k vidění ještě jeden gól, který skončil za domácí brankovou čárou. Ihned po skončení této periody šli snad všichni přítomní ven, ohřát si zmrzlé palce u nohou,  případně klobása nahnala do žil tu správnou tělesnou teplotu. V prostřední třetině šlo fandění samo, jednoduše řečeno – My jsme všude doma! Obrana šlapala jako hodinky, Ríťa v bráně neprůstřelný. Třetí branku přidal Velda do odkryté klece.

O druhé pauze na mě zbyla poslední klobása, co tam měli k dispozici. Protože jsme byly dvě, co po ní toužebně koukaly, rozdělily jsme se. Ale tak dobrá jako v Litoměřicích nebo v Ústí nebyla. Poslední část přinesla pro diváky dobrou podívanou, když došlo k šarvátce mezi hráči. Za Duklu nechyběl náš bitkař Malčíny. K ničemu vážnému nedošlo, ale jen málokdy se vidí, aby šli skoro všichni hráči v daném momentu do sebe.

Zeman s jak již jmenovaným Malcem, přidali další 2 góly. Konečný výsledek byl 5:0. Ríťa vychytal čisté konto. V hledišti jsme také zvítězili, aspoň podle mého. Co více si tedy přát? Po zápase jsme si zajeli do Prahy navštívit dobrého kamaráda Juru, co musel pracovat a nemohl se tak s námi podělit o skvělý hokej. Pronesl hlášku, díky které si jistě zajistil pozornost „ Vzala sis prášek? Á zapila jsi ho vodou?“ Po dobré a vydatné večeři byla ještě jedna zastávka na benzince. Milé překvapení pro mě přichystal Pajucha. Člověk ze srandy prohlásí, že ta panenka má krásné modré vlasy, a hle, o pár minut později už jí svíram ve své náruči. V plánu jen tedy už jen jeden cíl, a to vrátit se v pořádku domů.

Menclina

PoÚtStČtSoNe
                                          

Celorepublikové choreo

Pochod fanoušků

Aktuální stav Choreofondu ke dni 20.1.2017

Po nákupu materiálu před play off a po vybírání v prvním zápase proti Frýdku Místku (krásných 8504 Kč, 3 eura a 50 centů) je stav aktuální stav choreofondu rovných 13364 Kč!

Děkujeme všem kteří přispívají v jakékoliv formě!

Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím