HC Koupila to Brno

Je 17.8. a nás čeká druhý venkovní výjezd. Ještě něco kolem půl čtvrté děláme poslední úpravy na našem pekelném stroji, který nás dnes poveze do města malého jménem Brno.  Dostaneme malé bonusy k vozu. Jsou to 3 kanystry vody, abysme po cestě mohli doplnit chladič :) V půl páté začínáme tlačit očima čas, když míjíme poslední semafor v té naší JIHLAVĚ! 
První myšlenky, že prvoligová tradice se nebude rušit ani v té extraligové, začínají kolovat po našem vozu. Mávačky z okýnek začneme vytahovat někde u Měřína, kde následně najíždíme na "rozbořenou dálnici". 


Složení by dnes nemohly žalovat ani feministky, protože náš vůz okupují hned 4 děvčata! Nic K smíchu, jak později zjišťujeme, jedno duklácké děvče se vyrovná zhruba třem chlapcům z HC Kup to pro Brno :) 


Za zpěvu písní se po autě začínají posílat láhve, někteří okusí trochu té byliny a už stavíme na benzíně, aby jsme zkontrolovali stav vody v chladiči. Trochu dolejeme, sebe vylejeme a jedeme dááál! Ovšem nejzrádnější nepřítel dnešního dne je asi dálnice, kde se sekneme v koloně a pokoušíme se sjet s tím, že si snad něco naženeme.  Stejně jsme hovn* nahnali, ale aspoň jsme se vychcali!! :D 


Zápas začíná a my někde v koloně před Brnem... Předpověď dnešního dne se naplnila a teď už jen doufat, že stihneme alespoň tu druhou třetinu. 
Zadní část našeho vozidla se snaží hodit vinu na řidiče legendárním chorálem, kde kousek popěvku zní "řidič buzerant". 
První třetina se nám blíží ke konci a my ještě 2x obkroužíme ulice v okolí stadionu, abysme našli volné místo, kam ten náš pekelný stroj zaparkujeme! 
Jeden z nás je v Brně už před začátkem utkání a tak nám alespoň podává informace z haly.  Ovšem při našem příjezdu musí odjíždět a tak si měníme pomyslné štafety u turniketu. 
 Stihli jsme to! ( Kde to kurv* jsmeeee! Druhá třetina) a už můžeme sledovat naše borce, co mají tu čest hrát za naše barvy! Barvy naší Dukly Jihlavy!  
Věšíme dnes jednu menší zástavu, kterou v případě nouze můžeme ubránit.  Každý z nás zde čekal krvelačné komeťáky toužící po jihlavských barvách!! :D 
Druhá třetina (pro nás první) začíná za stavu 2:0 pro domácí, a tak nezbývá nic jiného, než se pokusit vyhecovat zbytek sektoru k hlasité podpoře. Bez bubnu je to větší dřina, ale i tak se vyplácí v podobě branky Davida Kajínka v sedmé minutě! GÓOÓÓL !!! Stav je 2:1 a tak je znát, že se k našim chorálům přidává větší část sektoru.  
První pokřiky od domácích na naši hlavu padají ve formě „Vy kurv* co vás tak málo? Vy kurv* co vás tak málo?“ A naše odpověď zní „Na vás to stačí ! Vy kurv* na vás to stačí!“ Popěvek, který se následující přestávku stává skutečností.....


Za zmínku během třetiny stojí ještě rvačka Hubase s brněnským joudou , která zvedla nejednoho fanouška ze sedačky a nebo rozvášnila ještě víc ty stojící. 
Třetina končí a my se odebíráme ven vyvětrat a doplnit tekutiny do našich hrdel, aby další třetina mohla být stále stejně hlučná.  
Jak si začínáme všímat, tak i dnešní děti z řad brněnských Ultras si odnesli něco ze třetiny a snaží se nás upozornit na svojí přítomnost procházením kolem naší skupinky. Že by chtěli taky boj ? :D :D :D Děcka, no tááák ! Příště vezměte Člověče nezlob se a možná s váma jedno kolečko dáme :) Každý je hrdina když za sebou má dalších 10 securiťáků že? Jsme zastrašení něčím, jakože se máme po zápase na co těšit. Popravdě více mám strach, že si na nás počíhá místní security, které se už od začátku našeho příjezdu nepozdáváme. Ovšem security tu nedělá žádnej blbeček z nedaleké Třebíče, že Romane? A tak je chování místní security opravdu na vysoké úrovni.  Jak my k nim, oni k nám! 
Přestávka končí, vsuvka od místních hochů nás lehce pobavila a už je na čase pokračovat v další třetině tohohle utkání. Vlastně poslední třetiny tohohle utkání. (Jak pro koho) :D :D  My jsme hráli prostě na 2! :D 


Jo a taky děkujeme pánovi z komety,  co koupil jedné z našich slečen pivo! 
Během poslední třetiny se snažíme opět používat chorál Barva žlutočervená! Nebo Šálálálá HC Dukla, Šálálálá HC Dukla! Chorál u kterého je potřeba si sednout! Né ignorovat a dělat ze sebe neochotného piču*e!
Tempo hry následující třetinu trošku upadá a tak je bezbranková až do chvíle, kdy se Vlčák pokusí zahrát v 6. Bohužel tenhle tah se nezdařil, a tak nám Koupila to Brno vstřílí do Branky třetí gól dnešního utkání. 


Nám to nevadí a i tak borcům děkujeme za odvedený výkon na ledě. Co pokazíme v přípravě, musíme dohnat v lize! Tak zní naše heslo.
Dnešní utkání je okořeněno prodloužením a následnými samostatnými nájezdy. I v nájezdech vítězí mužstvo brněnských. 
V neposlední řadě stojí zmínit incident, kdy jeden z domácích fanoušků se ke konci utkání rozhodne k provokaci a vesele nakráčí do našeho sektoru pod nás. Některým z nás se to nelíbí, a tak jej slušně odkážeme kamsi na svoje území. Nevím proč,ale pánům ve vestách se tohle nelíbí. Proběhne s nimi menší strkanice a  už jsme za ty špatný zase my! Ale vzpomeňme na incident v Jihlavě, kdy ty tupé brněnské hlavy seřezali našeho fanouška v jejich kotli! Proč u nás hosté do sektoru hostí nesmí a u nich by to mělo být naopa ???!!!  Náš sektor! Naše barvy! Žádná modrá ani bílá tu není žádaná! 


Hokej nám končí, security čeká než odejde celý stadion, a pak pouští i nás. Formujeme se do naší skupinky, která vyrazila transitem a kráčíme si z objektu ven směrem k autu. I když jsme dnes na ledě prohráli, spouštíme nějaký ten chorál na naše borce, když spatříme na zastávce místní fanoušky..Vyjádříme to, co si o nich opravdu myslíme.  Projdeme zhruba jednou ulici a už je nám v zádech Anton. Před autem nás napadne takový poslední vtípek a to zkusit si zahrát na schovku s naším doprovodem..:D Policie vyhrává a my se po chvilce vzdáváme a zvedáme se ze země. Nevím, jaký na nás byl pohled, ale jako první věc- doplnit vodu do chladiče, to asi pánové dlouho neviděli. Pomáhají nám vycouvat z našeho parking místa ,aby nás měli pěkně pod kontrolou a hurá jedeme směr Jihlava! S majáky v zádech... :D Po pár křižovatkách jim je jasné, že dnes už nikde v Brně stavět nebudeme a tak nás opouštějí. 
Dneska solidní práce! Jak od PČR, tak od security.  O to víc nás mrzí chování brněnských, kteří se chlubí naší šálou po internetu!!! Píší v reportech o pomstách a sami zatím nepředvedli NIC! Ani ubohé choreo nejsou schopni během zápasu vytáhnout. Místo toho jim nad hlavou vlaje velká sektorovka ve stylu Fanclubu :) 
Trochu nám rozkopané Brno dává zabrat, ale nakonec se z něj vymotáváme a můžeme to zase rozjet na 110!! :) Do Jihlavy dorážíme něco kolem jedenácté. Dáme jídlo, vrátíme dodávku (dneska snad v nepoblitém stavu) a rozutíkáme se do svých domovů. 


Během přípravných utkání a do vyprodání zásob probíhá prodej vlajek a samolepek!! 

Ceny jsou lidové a veškerý výtěžek jde zpátky na tvorbu samolepek, vlajek a chorea, které se zadarmo a sama nenamalují. 
Děkujeme všem, kterým se líbí naše tvorba a jsou ochotni hodit nějakou tu kačku do choreofondu.
Nezapomeňte na pochod před prvním zápasem extraligové sezony!! 
Díky  
Dukla Fans

 

PoÚtStČtSoNe
                                          

Celorepublikové choreo

Pochod fanoušků

Aktuální stav Choreofondu ke dni 20.1.2017

Po nákupu materiálu před play off a po vybírání v prvním zápase proti Frýdku Místku (krásných 8504 Kč, 3 eura a 50 centů) je stav aktuální stav choreofondu rovných 13364 Kč!

Děkujeme všem kteří přispívají v jakékoliv formě!

Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím