11.2.2017 - Výjezd do Ustí aneb (ACAB) švíca píča drogy pašuje

Výjezd do Ustí aneb (ACAB) švíca píča drogy pašuje

Je sobota 11.2. a my vyrážíme okolo 13:30 plným autobusem směr Ústí nad Labem. To ještě nikdo z nás netuší, jak dnešní jízda dopadne.

Ještě než se rozjedeme je slyšet otvírání lahváčů a prvních destilátů, které začínají po autobuse kolovat.

První zastávka je někde kdesi u Humpolce, kde někteří doplňují stav svých lahváčů nebo upouští nadbytečnou kapalinu. Hoši nasedat! Dneska je to ještě dlouhá cesta.

Kdesi před Prahou se začínáme učit dnešní výjezdový chorál „Od baru k baru, kurva se potácí, kozy má zpocený z kundy jí krvácí. Ségra megera, matka šlapka, fotr buzerant. Bába fetuje švíca píča drogy pašuje!“ Tento chorál dnes zazní z našich úst snad milionkrát. V Praze nabíráme do naší posádky posledního člena výpravy a tak jsme zcela kompletní na dnešní boj o 3 body!

Za Prahou přijdou první vrhačky šavlí do igelitek, které se následně dotyčný snaží vydávat za cosi co nikdo nesmí vidět a mít tušení, že to není údajně zkažený mekáč ! :D

Ještě kdosi ve předu autobusu zebleje sedačku na kterou se cestou zpět pod výhružkou neodjetí musíme složit no co, když se dotyčný nedokáže přiznat odsereme to všichni! :( 

Do Ústí přijíždíme kolem 16:40 a tak se vydáváme hromadně ke koupi lístků. Policistů je dnes opravdu hodně, ale to nám rozhodně nezabraňuje ukázat místním, kdo dnes dorazil.  U pokladny praskne pár petard, odpálí se nějaký ten strob a už se zapojuje do našich tanců i policie, která si naše kreace natáčí. 

Co dnes domácí bez asistence UDH ? Nejspíš lezou kanálama nebo se přestrojili za fanklubové fanoušky. Na pana Suka bohužel nenarážíme, asi dostal lekci v Jihlavě a tak je radši zamaskován v davu a na naší výzvu nereaguje.

No nic zápas pomalu začíná a je čas se přemístít do útrob stadionu. Vyvěsit vlajky a křičet z plných plic!

Nevím jak to dnes pořádně shrnout ale asi takhle:

Domácí : Během zápasu se nikterak neprezentují.
Tzn. kotel je z 80% tvořen lidmi v dresech a šálách.

Nějaké pokřiky jako Ústi a Třepíč for Dukla neslýcháme a to ani při špionáži na domácí tribuně.

Dle hry se odvíjí jejich support při vedení 3:0 jde do varu celá hala. Při dorovnávání z naší strany už to tak slavné ovšem není.


Hosté: První třetina je pro nás taková slabší. Většina lidí se nejspíš probouzí po alkoholové jízdě a tak né zcela všichni fandí. Co dokáže vyloženě nasrat je neuposlechnutí spíkra na chorál, kde si má celý sektor sednout. Když vidím některé ksichty jak se tváří ... No radši to dál nekomentovat. Ale jinak máme dnes sektor ověšený dosti početnou skupinou vlajek. Nevědomky o pauze necháváme sektor takřka nehlídaný, ale kdo by nám to tady dnes kradl že ? :D Že by pan Suk ? Hahaha :D 

No nic. Po první třetině, kde padl pouze gól do naší sítě, se vydáváme kouřit a obsloužit místními pochutinami. Co mě ovšem zaráží je, že v sektoru hostů není žádný stánek a tak musíme oblézt celou halu a tady nastává ten zásadní problém! Obsloužíme se, dáme nějaký ten párek, pivko a napadne nás udělat si výlet na domácí tribunu. Kotel nevychází, nevím jakým zázračným způsobem se security z našeho sektoru ocitla u nich v sektoru, ale jsme vyhozeni s mírnou agresí ven.

A tak nezbývá nic jiného než jít zpět, ovšem... Boční dveře ! Boční tribuna ! Dnes už podruhé. Poprvé jsme tu strávili asi 5 minut s tím, že jsme místní chlapce 17-18let poprosili SLUŠNĚ o šálu s trochou humoru. Nejsme až takový retardi, abychom obírali normální fanoušky.

No nic. Už po známých schodech lezeme nahoru, míjíme místní security, která o nás nemá tušení a usedáme na sedačku. Koukáme na naší prezentaci v podobě červeno žlutých vlaječek a odpálení asi 2 stroboskopů, musí se nechat- hezky odprezentováno. Mise dnes v podobě chorea splněna. 

Ovšem teď nastává ten kritický moment incidentu, po kterém jeden z nás končí v cele na 48hodin.

Přijde starší pán za zády s dalšími pány a huláká cosi o napadení jejich dětí. V tom se mu snažíme vysvětlit, že tu nejsme od toho, aby jsme dělali problémy. Jen chceme srovnat support našich borců a místních fandů. Je tu výzva na to jít urovnat spory před halu, ovšem jak už to bývá, padne první rána a incident je na světě. Padne několik ran z obou stran, načež přibíhá security, odhazuje mě od obou bojovníků někam do prdele s výhružkami od MP (gestapa). Nestačím zírat na toto jednání z kravaty od Security a hrdiny z místní prdele je aktér boje zadržen policií. Převeden před halu, vylustrován atd. Před halou se snažím objasnit Policii incident tak, jak se opravdu stal. Načež je vidět na místních fízlech jakýsi usměv na tváři a mé slova házeny kamsi do prdele prdelí. Celá akce končí zadržením na 48hodin. Díky pánové! Opět jste se předvedli !!! A.C.A.B

Do haly se vracím po druhé třetině, a tak nevím zbytek třetiny, ale nic vážného se dle informací neodehrálo, klasický support.

Během druhé přestávky jsme obdarováni informací, že je zbytečné čekat na zadrženého a tak nálada u některých z nás je opravdu bídná. Fanoušek za fanouška jako bratr za bratra!

Do třetího dějství vstupujeme za stavu 4:3 pro domácí a tak se borce snažíme co nejvíce tlačit k dorovnání, ovšem padá to tam domácím a stav je 5:3. Málo z nás věří v dorovnání a ještě míň v dnešní výhru na ledě (v hledišti jsme už teď vyhráli :D ).

Ovšem jakési hokejové štěstíčko u nás dnes stojí a my snižujeme na 5:4 a při hře bez golmana, snižujeme! Celý sektor jak kdyby vstal z mrtvých a vytváří opravdu bouřlivou atmosféru.

Jdeme do prodloužení! Dnes už to nebude za 3 body, ale i potenciální 1bod nám zařídí jasné druhé místo.

Prodloužení netrvá dlouho a klasicky Jirka Říha vstřílí branku na 6:5! A teď začíná akce číslo 2.

Po hvizdu je odpáleno několik strobu, 2červené race a nějaké hirošimky.  To že nás natáčí policie, na to už jsme si zvykli, ale takhle brutální zásah security nedovedou snad ani třebíčští  ochránci u nás!

Přijde první ledová sprcha v podobě kýblu, načež pyro dál hoří. HAHAHA, naučte se trefovat :D 

Po vypadení hasičáku místní securitce bere naše děvče odvahu a otáčí jej proti místním pánům v žlutých vestách. Opravdu solidní nápad! Jen by security nemusela naše děvčata tahat za vlasy a rozdávat tak tvrdé pěsti, to si dělejte doma na starou!

Padne několik ran z obou stran a už do vnitř naklusávají páni v černém s odznaky, lační po dalších ulovcích .


Naštěstí se celá akce uklidňuje a my nemusíme přijít o dalšího člověka z naší posádky.

 Snažíme se uklidnit sektor a věnovat se borcům na ledě a házet oslavný chorál za chorálem.

Před stadionem je odpálena ještě nějaká hirošima, strob, načež v zápětí policie upozorňuje ,že jakékoliv další pyro bude zažehnuto, budou proti nám použity donucovací prostředky. Agrese ze strany PČR a místní security už je dnes opravdu hodně, a tak se skládame na již zmiňovanou zeblitou sedačku a vyrážíme směr Jihlava. Po cestě zpět zazpíváme pár chorálů na našeho zadrženého kamaráda a já si vybírám místo na zemi jako soucit s celou.

Snad už i ten řidič je dnes naočkován proti nám a pouští celou cestu ledovou klimatizaci a tak je náš slavný chorál předělán... „Od baru k Baru, kurva se potácí, kozy má zpocený z kundy jí krvácí. Ségra megera, matka šlapka, řidič  buzerant. Bába fetuje švíca píča drogy pašuje!“

Načež se odplácí výletem kolem Humpolce, který snad projíždíme 4x.

Něco kolem půl 12 přijíždíme do Jihlavy. Většina z nás unavená. Pár odvážlivců míří hned do nejbližší hospody dokrmit svůj stav.

Co říct k dnešnímu dni? Ať žije dukla a Marťas drž se!

Jenda Dukla fans

 

PoÚtStČtSoNe
                                          

Celorepublikové choreo

Pochod fanoušků

Aktuální stav Choreofondu ke dni 20.1.2017

Po nákupu materiálu před play off a po vybírání v prvním zápase proti Frýdku Místku (krásných 8504 Kč, 3 eura a 50 centů) je stav aktuální stav choreofondu rovných 13364 Kč!

Děkujeme všem kteří přispívají v jakékoliv formě!

Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím