28.1.2017 - Rumová jízda na Kalich Arénu

Je sobota 28.1 a stále není jasné kdo s kým a jak vlastně pojede. Od prvoplánového nápadu vyrazit vlakem s tím ,že by jsme noc strávili v Praze opouštíme. Jelikož pár lidí z naší posádky musí v neděli do práce.
Nakonec se scházíme kolem 14:30 na benzínce za Jihlavou a složení je dnes velice zajímavé. Vyrážíme vzhůru  pro 3 body do Litoměřic ! Sraz máme na naháčí a tak se cestou snažíme předhánět neustále vylézat z okýnek , ba dokonce se připojují nějací Rumuni ,kteří se nás snaží napodobovat.

V obou posádkách panuje dobrá nálada u nás po cestě na naháč padnou snad 3 flašky. Druhá posádka nebude o moc pozadu. 
Zastavujeme upouštíme kapalinu ,aby jsme posléze další mohli doplnit. Hodíme fotku prohodíme pár vět s druhou posádkou a rychle směr Litoměřice. Nikdo neví jak opět bude Praha zasekaná a nikomu z nás se dnes nechce držet tradice příjezdu na druhou třetinu. 

Mezi Prahou a Litoměřicema ještě dvakrát stavíme na chcandu ,ovšem už bez asistence kolegu z druhého auta a tak do Litoměřic dorážíme něco kolem 16:40. Hned v zápětí nás dojíždí naše další pětice a tak jdeme pro vstup pivo a směr sektor hostů. 
V sektoru se schází kolem 40hlav. V naší situaci celkem pěkné číslo ,ale na sobotu pořád málo.  Možná zapříčiněno tím ,že v pondělí nás čeká derby s Třepíčí a tak někteří jedinci šetří síly či vycestovat do nedalekého UDH je jednodušší než obětovat sobotu Litoměřicím.
Nemá cenu asi  rozpitvávat jednotlivé třetiny kdo tu víc fandil či ne ,protože akustika téhle haly je opravdu strašná. (PS: Čím víc se blíží konec utkání tím větší mám okno :D ) Během třetí třetiny se ovšem vydávám na špionáž k domácím. Evidentně o mě ví ,ale nevadím jim nikterak nereagují. Jejich kotel může čítat kolem 30hlav ve složení 50 % holek 50% kluků spíše pubertální jedinci než starší pánové s pivním pupkem. Chorály mají ovšem chytlavé a snaží se fandit z celých plic . Musím podotknout ,že od minulého zápasu menší pokrok znát je. :)

Co říct k našemu sektoru ? 
Kde to kurva jsmeee ! Kde to kurva jsme ! Kde to kurva jsme ! Kde to kurva jsmeeee ! 
Z čeho mám opravdu radost je  ,že při jednom z nově používanějších chorálu si celý sektor opravdu sedne !!!
Čím lépe hrají naši borci tím lépe fandíme. Odposlech z kotle Litoměřic mě ovšem utvrzuje v našem dnešním, menším chorálu :Akustika na pičuuu akustika na pičuuu ! (*Oboustranně) 
Co dnes dodalo zlatý vrchol supportu byl náš Jonáš nejspíš Litoměřický klučina co nám přišel ukázat jak se mají držet mávačky a paličky od bubnu. Náš bubeník mu nechává pomyslnou štafetu dnešního support lídra a bubeníka.

A tak mladý Jonáš řeže do bubnu seč mu síly stačí a my se ,alespoň nějak snažíme improvizovat chorály. 
Naši borci dnes vítězí a dá se říct ,že unava po děkovačce si některé jedince dosti vybírá a tak nás místní pánové ve žlutých vestách musí pomalu odtahovat z haly ven ! :D 
Na parkovišti stojí jen za zmínku ,že místní fandové jsou stejně opilý jako my a tak nějaká agrese tu mezi tábory panuje ,ale nic strašného co by nevyřešilo podání ruky. Přece jen přijeli jsme do Litoměřic a né prdele Budějovic. 
Cesta zpět se u naší posádky nese v podobě spánku či odpočinku ,druhé posádce se podaří zabloudit v  Praze ? Nebo je to jen výlet do Matičky Prahy ? 

Jenda Dukla Fans

 

 

PoÚtStČtSoNe
                                          

Celorepublikové choreo

Pochod fanoušků

Aktuální stav Choreofondu ke dni 20.1.2017

Po nákupu materiálu před play off a po vybírání v prvním zápase proti Frýdku Místku (krásných 8504 Kč, 3 eura a 50 centů) je stav aktuální stav choreofondu rovných 13364 Kč!

Děkujeme všem kteří přispívají v jakékoliv formě!

Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím