My jsme tady doma! Talich aréna Litoměřice? 2.11.2016

V den odjezdu do Litoměřic hecujeme ještě druhé auto, ale nakonec vyrážíme opět v pěti lidech.. Kolem 16hod. odjíždíme od zimáčku. Plně naloženi a odhodláni vyloupit dnes Talich Arénu!

„Dneska to určitě stihneme včas a za plné body!! Snad..“

Ještě než stačíme vyrazit z Jihlavy zjišťujeme , že nejsme sami, kteří dnes míří na Sever! Díky Třebíči za podporu jihlavských pump. :)

Na to lze říct jen jedno, NAŠE město! NAŠE bohatství!

 Ovšem říct, které Slavii přát dnes vítězství, by byl snad hřích každého Dukláka!  

Ale dnes žádné šarvátky bojůvky... Na to prostě není čas, My spěcháme podpořit NAŠE barvy a NÁŠ klub!

 A tak volíme taktiku přišlápnutí plynu (teda spíš řidič) a hurá nekonečná cesta po D1 začíná. Občas výmol, občas rybník a někde to spíš vypadá, jako kdyby Ostraváci fárali metro do Prahy... (Snad každý z váa zná cestu po D1). No cesta to je dlouhá a my si cestu  vyplňujeme vzpomínkami, chorály, jídlem a dobrým pitím.

 Jsme v  Praze!!

 Ještě to vypadá, že přijedeme včas.

...Ale?

My přece nikdy nemůžeme dorazit včas . A i když má navigátor k dispozici několik zařízení, co obsahují GPS, tak volíme tu nejhorší trasu :D .Tudíž za  Prahou už víme , že budeme rádi, když stihneme alespoň druhou a třetí třetinu.

Kousek za Prahou a kousek před Litoměřicemi nám jeden z členů naší posádky oznamuje, že Litoměřice jdou do vedení. Však nevadí! My dnes určitě zabodujeme.

Naše posádka už nemůže udržet moč, a tak zastavujeme i s tím pocitem, že o první třetinu prostě přijdeme. Ještě k nám během cesty přichází zpráva, že srovnáváme na 1:1!!! Je to tam Pepa Skořepa dorovnává!!!

Ovšem tahle radost nepanuje dlouho a při parkování u stadionu čteme 2:1! (parkujeme před stadionem)

Oslavný hluk bohužel ve městě neslyšíme. Rychle buben a vlajky! Koupit lístek nechat se prošacovat.. No však to každý zná. Je nás 5 a vezeme zbraně, drogy, nějaké rachejtle…Div nám místí security neprohrábne pr*el (ale dle informací členů  z posádky, tu ráda security vytváří problémy, a tak neklademe zcela žádný odpor). 

Co nás po příchodu na stadion opravdu těší je nějaký duklácký hlas!! To je ale ŘEV! Při sestupu do sektoru vidíme staršího pána s dresem Dukla Jihlava, ale šálou Dukla Praha???

Po cestě do Litoměřic jsme probírali tohle spojení, že je dosti pravděpodobná návštěva z fotbalu, ale osobně na to čumím jako puk. Každopádně Legendy a název našeho klubu nás dosti spojují. Koneckonců Dukla Praha je taková naše fotbalová sestra.

Jinak po zbytku sektoru je ještě nejspíš kolega našeho strejdy z Prahé. Ovšem do fandění se nějak nezapojuje. Zbytek lidí v sektoru vypadá neutrálně.

Nakonec stíháme alespoň minutu z první třetiny a hodíme 2 pokřiky.  

Rozhodčí hvízdne konec třetiny!

Snažíme se kluky podpořit, alespoň ještě dalších 5minut přestávky, jako revanš za opožděný příjezd ! :)

Ale i my potřebujeme po cestě doplnit energii, a tak někteří z nás volí místní, Jihlaváky oblíbenou klobásku nebo alespoň pivko.

Z absence první třetiny začínáme podporovat kluky už od nástupu na led. I když akustika v této hale není úplně super.

Míra Svoboda slyší naše vyvolávačky po famózních zákrocích a to se nachází na druhé straně, než jsme my!

 Kluci jdou do přesilovky, kterou využívají a Jirka Říha střílí branku!!!

Po oslavě gólu neuběhnou snad ani tři minuty a už slavíme další. Tentokrát Filip Seman!! A tak dnešní skóre otáčí v náš prospěch na 3:2. Co dodat? Ještě jeden! Ještě jeden!

A ono opravdu…

 Tři minuty před koncem nás dostane do bodu varu Míša Důra za asistence  Filipa Semana a Aleše Jergla.

Tak nějak si teď říkám, že ten hlavní chod nám ze zápasu neušel a 60 korun za vstup bylo vhodně investováno :)

Chtěli by jsme fandit víc, ale víc to bohužel nejde... Polovina z naší výpravy už nemůže ani mluvit... :D

Druhá třetina končí a nám se zde začíná líbit.

Co bych řekl o domácích kotelnících?

Kotel může tvořit cca 30 lidí? Po celou dobu zápasu se snaží alespoň mávat s vlajkami na tyči. Nevím, jestli to dnes okoukali od nás, ale vypadalo to vizuálně dobře. Jinak v hale je moc neslyšíme, ale oni nás možná taky ne. Vzhledem k tomu, že jsme přijeli až po obratu našich borců, tak možná jejich povzbuzování o první třetině bylo lepší.. Problém každého klubu, bohužel...

Do třetí třetiny naši borci vstupují už chladněji, ale hokej stále zajímavý. Budí v nás ty chorály k tanci a zpěvu, které obdivují místní školáčci. S dohledem svých otců se nás snaží napodobit.

Super!! Děcka vy jste budoucnost Litoměřic! :D

Barva žluto červená! Ta je srdcem zvolená! Jezdíme vždy všude s ní a zůstaneme vždy věrní! Nanananananana  nanananananana….

…Posledních 5-6 minut? Jako každý poslední výjezd? Proto ty, co neznají, rozhodně naučit!! :)

Po skončení bezbrankové třetiny můžeme dnes slavit plný bodový zisk a prohlásit, že jsme Talich Arénu vyloupili o cenné bodíky!!! Je to tam!!!

Jsme ta hrstka vyvolených, co může našim klukům poděkovat za 3 body přímo na stadionu.

Dáme s klukama rybičky, poděkujeme a vydáváme se směr Jihlava!! S pocitem vítězného štěstí, který každý správný fanoušek zná.

Po cestě do Jihlavy většina posádky spí, a tak se probíráme kolem 22:30hod. u našeho místa setkání, kde se unavení, ale šťastní, rozcházíme do svých domovů.

Jenda, Dukla Fans

PoÚtStČtSoNe
                                          

Celorepublikové choreo

Pochod fanoušků

Aktuální stav Choreofondu ke dni 20.1.2017

Po nákupu materiálu před play off a po vybírání v prvním zápase proti Frýdku Místku (krásných 8504 Kč, 3 eura a 50 centů) je stav aktuální stav choreofondu rovných 13364 Kč!

Děkujeme všem kteří přispívají v jakékoliv formě!

Facebook
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím